ELEKTRİK TESİSATI
ELEKTRİK TESİSATI

ELEKTRİK TESİSATI

 

Elektrik Tesisat Arızaları hiç beklenmedik anda olmakta ve yapmış olduğunuz planları ertelemenize ve/veya iptal etmenize neden olmaktadır. Oluşan Elektrik Tesisat Arızası Bulma, Elektrik Tesisatı Arızası gidermek tehlikeli olduğundan işin erbabına teslim etmek gerekmektedir.


ELEKTRİK TESİSATI DÖŞEME


Modern ve günümüz standartlarına uygun bir tesisat sistemine sahip olmak istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçerek Elektrik Tesisatı Döşeme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 
KAÇAK TESPİTİ

 
Evinizde yada ofisinizde bir sebepten ötürü elektrik kaçağı mevcut ise dikkat etmeniz ve hemen bu kaçağı tespit ederek müdahale etmeniz gerekmektedir. Bizler bu tespit, müdahale işini sizler için hızlı bir şekilde halledebiliriz.

 
BİNADA ELEKTRİK KAÇAĞI TESPİTİ


Oturduğunuz binada elektrik kaçağı var ise bunu en hızlı ve güvenilir bir şekilde tespit ederek anında müdahalede bulunabiliriz.

 

PRİZ ARIZASI


Özellikle sık kullandığımız prizler zamanla deforme olmaktadır. Prize takdığımız fiş sallanma yapıyor ise veya cızırtılı ses çıkarıyor ise prizi kullanmamanızı öneririz. Elektrik arızaları hem sağlık açısından hem de yangın çıkarabilme ihtimali olduğundan sorunu gördüğünüz ve/veya anladığınız anda bize ulaşmanız yeterlidir.


KABLO ARIZASI

 
Herhangi bir kablonuzda oluşabilecek arızalarda bize danışarak profesyonel ve hızlı bir hizmet alabilir ve sonucunda kablonuzun arızasını giderebilirsiniz.


DUY ARIZASI


Avize , Ampul, Florasan gibi aydınlatma için kullanılan araçların elektrik akımı ile birleştiği noktada meydana gelen arızalardır. Bu arızalar genelde duyun değiştirilmesi ile giderilir.

 
TOPRAKLAMA

 
Topraklama sistemi, elektrikle çalışan aletlerin olası bir elektrik kaçağı tehlikesine karşı alınan önlemli bir önlemdir. Olası kaçak elektriğin bir iletken sayesinde toprağa verilmesini sağlayan basit ve önemli bir sistemdir.

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014